Що таке криптограма?

Cryptogram – це текст, написаний у коді

Криптограма – це головоломка, яка складається з короткого шматка зашифрованого тексту. Шифровий шифр, який використовується для шифрування тексту, зазвичай досить простий, щоб криптограма може бути вирішена без будь-яких додаткових ресурсів або інструментів. Часто використовуються шифри заміщення, де кожна буква замінюється іншою літерою або номером. Для вирішення головоломки, ви повинні відновити оригінальну букву. Криптограми колись використовувались у більш серйозних застосуванні (наприклад, військових, наприклад), але зараз вони в основному для розваг.

 

Історія криптограми

Шифри, що використовуються в криптограмах, не були створені спочатку для розваг, але для реального шифрування військових або особистих секретів.

Метою криптограм не була спочатку пов’язана з цілями розваг, а для реального шифрування військових або особистих секретів.

Цікава інформація полягає в тому, що перше використання криптограми для розважальних цілей відбулося під час середньовіччя Ченцем, які мали вільний час для інтелектуальних ігор. Рукопис, знайдений у Бамберзі, заявляє, що ірландські відвідувачі до суду Мерфіна Фріха А. П. Гаррайда, короля Гвінедда в Уельсі отримали криптограму, яку можна було б вирішити лише шляхом перенесення листів з латинської мови. Навколо 13 століття англійський монах Роджер Бекон написав книгу, в якій він перерахував сім методів шифру, і заявив, що “людина божевільний, хто пише таємницю будь-яким іншим способом, ніж той, який приховує його від вульгарного”. У XIX столітті Едгар Аллан Поїм допоміг популяризувати криптограми з багатьма інформаційними та журналами статей.

 

Де використовуються криптограми?

Одного разу використовується для безпеки повідомлень, зараз криптограми зазвичай використовуються лише для розваг

Хоча колись використовувався у більш серйозних додатках, тепер вони в основному використовуються для розваг у газетах та журналах. Cryptoquotes і Cryptokips є загальними варіаціями, які мають котирування.

Криптограми в газетах та журналах зазвичай базуються на простому замісному шифру, часто замінюючи кожну букву в алфавіту з іншим. Лист А, наприклад, може бути представлений буквою H, тоді як буква H представлена ​​буква D. Головоломки використовують ряд методів, щоб допомогти їм розшифрувати повідомлення.

 

Як вирішити криптограму?

Аналіз частоти може допомогти вирішити криптограми

Заміщення шифрних криптограм часто можна вирішити за допомогою аналізу частоти та розпізнаванням букв у слів, таких як одна буква слова, які, англійською мовою, можуть бути лише “я” або “а” (а іноді “O”). Подвійні букви, апострофи, і той факт, що жоден лист не може замінити себе на шифрі, також пропонують підказки для вирішення криптограми. Іноді Cryptogram Puzzle Makers почнуть вирішити з декількома літерами.

 

Де вирішити криптограму?

Ви можете вирішити криптограми в газетах та журналах, або ви також можете зробити це онлайн

Поки ви часто знайдете криптограми в журналах та газетах, ви також можете вирішити їх онлайн. Ось один веб-сайт Cryptogram, наприклад: https://api.razzlepuzzzle.com/cryptogram

 

Висновок

Спробуйте і насолоджуйтеся вирішенням криптограм

Хоча не кожен може любити cryptograms це весело, щоб загострити ваш розум перевірити свої навички вирішення. Спочатку головоломка може здатися щось надто важкою, але після того, як звикнути до концепції та розуміння основ, вирішення криптограми не повинно здатися неможливим місією. Удачі!